Výběr podle značky:

Doporučujeme

Zahradní elektrická sekačka AL-KO 34 E COMFORT

Zahradní elektrická  sekačka AL-KO  34 E COMFORT

Lehká elektrická sekačka, jednoduše ovladatelná, ideální pro malé travnaté plochy. Včetně velkého sběrného koše a ukazatele jeho naplnění. Pro travnaté plochy do 300 m² Šířka záběru 34 cm Výška sečení 28 - 68 mm

2990,- Kč Detail


AUTOBATERIE
Charakteristika autobaterií Starline Dlouhá životnost. Vysoký startovací výkon. Bezúdržbové provedení. 3 roky ZÁRUKA. K cenám těchto autobaterií je nutno připočíst vratnou zálohu 200,- Kč včetně DPH. Též v nabídce autobaterie VARTA


Servis,doprava, montáž
K celé zahradní technice zajišťujeme servis, dopravu (dle dohody), montáž, garanční prohlídky a jiné služby dle přání zákazníka.

9. března 2017
ZÁRUČNÍ SERVIS
Zajišťujeme záruční servis STIGA A VEGA

Hlavní kategorie » Zahradní technika » Zahradní traktory

Zahradní traktor SOLO T 16-103.7 HD V2

Kvalitní materiály, vývoj v Německu, výroba v Rakousku: to jsou přednosti zahradního traktoru solo by AL-KO T16-103.7 HD V2 Comfort. Větší travní plochy posečete s tímto výkonným traktorem efektivně a především pohodlně. K traktoru je možné zakoupit množství příslušenství, jako např. řádkovač, sněhovou radlici, mulčovač atd. Jednoduše demontovatelné žací ústrojí z něj činí multitalent vhodný jak pro léto, tak i zimu. Pokud hledáte spolehlivý a všestranný zahradní traktor za atraktivní cenu, můžeme Vám solo by AL-KO T16-103.7 HD V2 Comfort vřele doporučit.
Největší zahradní trator z řady Comfort je s šířkou záběru 103 cm ideální pro efektivní a rychlé posečení větších travnatých ploch. Zahradní traktor solo by AL-KO T16-103.7 HD V2 Comfort je poháněn dvouválcovým motorem Briggs&Stratton o výkonu 9,1 kW. Výška sečení je snadno nastavitelná pákou v rozsahu 30 - 80 mm. Žací ústrojí s ocelového plechu se vyznačuje dlouhou životností a osvědčený dvounožový žací systém zaručuje perfektní střih trávníku. Žací ústrojí je také možné během chvíle demontovat, čímž je usnadněno jeho údržba nebo servis. Na přední část traktoru solo by AL-KO T16-103.7 HD V2 Comfort je možné v zimě namontovat sněhovou radlici a díky dalšímu příslušenství jako zahradní válec nebo přívěsný vozík Vám Váš zahradní traktor poslouží při mnoha dalších činnostech. Velká kola traktoru o průměru 15“ vpředu a 18“ vzadu zajistí perfektní trakci na každém povrchu a snadné překonání nerovností. Posečená tráva je odváděna do sběrného koše o objemu 310 l, který lze snadno vysypat přímo ze sedadla řidiče pomocí teleskopické tyče. Zvukový signál upozorní na nutnost vyprázdnění koše. Dalšími komfortními prvky jsou ergonomicky tvarovaný volant a přehledně uspořádané ovládací prvky.

Technické parametry :

-Vyprazdňování sběrného koše plynové pružiny podporovány
-Obsah sběrného koše v litrech 310
-Geschwindigkeit VG/RG 0-9/0-4 km/h
-Převodovka hydrostat s nožním pedálem
-Zdvihový objem v ccm: 656
-Výkon kW: 9,1
-Tělo sekačky: ocelový plech
-Počet nožů: 2
-Motor: B&S Intek Series 7160
-Velikost pneumatik(palce)vpředu/vzadu: 15x 6.0 - 6/18x 8.5 - 8
-Hladina akustického hluku: 100
-Pracovní šířka v cm: 103
-Výška střihu: 30-80 mm
-Nastavení pracovní výšky: centrálně, 6 poloh
-ot./min: 2 450
-Hmotnost cca v kg: 242
-Počet válců: 2

Zajišťujeme servis, dopravu (dle dohody), montáž, garanční prohlídky a jiné služby dle přání zákazníka.

Skladem

69990,- Kč s DPH   ks