Výběr podle značky:

Doporučujeme

Zahradní čerpadlo AL-KO JET 4000-3 Premium

Zahradní čerpadlo AL-KO JET 4000-3 Premium

AL-KO JET 4000-3 Premium Výkon: 900 W Max. dopravovaná výška: 35 m Max. dopravované množství: 5500 l/hod.

4990,- Kč Detail


AUTOBATERIE
Charakteristika autobaterií Starline Dlouhá životnost. Vysoký startovací výkon. Bezúdržbové provedení. 3 roky ZÁRUKA. K cenám těchto autobaterií je nutno připočíst vratnou zálohu 200,- Kč včetně DPH. Též v nabídce autobaterie VARTA


Servis,doprava, montáž
K celé zahradní technice zajišťujeme servis, dopravu (dle dohody), montáž, garanční prohlídky a jiné služby dle přání zákazníka.

9. března 2017
ZÁRUČNÍ SERVIS
Zajišťujeme záruční servis STIGA A VEGA

Hlavní kategorie » Zahradní technika » Zahradní traktory

Zahradní traktor SOLO T 13-93.7 HD

Kvalitní materiály, vývoj v Německu, výroba v Rakousku: to jsou přednosti zahradního traktoru solo by AL-KO T13-93.7 HD Comfort. Větší travní plochy posečete s tímto výkonným traktorem efektivně a především pohodlně. Přitom je tento traktor velmi obratný i pro práci v členitější zahradě. K traktoru je možné zakoupit množství příslušenství, jako např. řádkovač, sněhovou radlici, mulčovač atd. Jednoduše demontovatelné žací ústrojí z něj činí multitalent vhodný jak pro léto, tak i zimu. Pokud hledáte spolehlivý a všestranný zahradní traktor za atraktivní cenu, můžeme Vám solo by AL-KO T13-93.7 HD Comfort vřele doporučit.
Zahradní trator AL-KO z řady Comfort je s šířkou záběru 93 cm ideální pro efektivní a rychlé posečení travnatých ploch střední velikosti. Zahradní traktor solo by AL-KO T13-93.7 HD Comfort je poháněn motorem Briggs&Stratton o výkonu 6,3 kW, s nízkou úrovní vibrací. Výška sečení je snadno nastavitelná pákou v rozsahu 30 - 80 mm. Žací ústrojí s ocelového plechu se vyznačuje dlouhou životností a osvědčený dvounožový žací systém zaručuje perfektní střih trávníku. Žací ústrojí je také možné během chvíle demontovat, čímž je usnadněno jeho údržba nebo servis. Na přední část traktoru solo by AL-KO T13-93.7 HD Comfort je možné v zimě namontovat sněhovou radlici a díky dalšímu příslušenství jako zahradní válec nebo přívěsný vozík Vám Váš zahradní traktor poslouží při mnoha dalších činnostech. Velká kola traktoru o průměru 15“ vpředu a 18“ vzadu zajistí perfektní trakci na každém povrchu a snadné překonání nerovností. Posečená tráva je odváděna do sběrného koše o objemu 220 l, který lze snadno vysypat přímo ze sedadla řidiče pomocí teleskopické tyče. Zvukový signál upozorní na nutnost vyprázdnění koše. Dalšími komfortními prvky jsou ergonomicky tvarovaný volant a přehledně uspořádané ovládací prvky.

Technické parametry:

-Vyprazdňování sběrného koše: teleskopická tyč
-Obsah sběrného koše v litrech: 220
-Geschwindigkeit VG/RG: 0-9/0-4 km/h
-Převodovka: hydrostat s nožním pedálem
-Zdvihový objem v ccm: 344
-Výkon kW: 6,3
-Tělo sekačky: ocelový plech
-Počet nožů: 2
-Motor: B&S PowerBuilt Series 3130
-Výrobce motoru: Briggs & Stratton
-Velikost pneumatik(palce)vpředu/vzadu: 15x 6.0 - 6/18x 8.5 - 8
-Hladina akustického hluku: 100
-Pracovní šířka v cm: 93
-Výška střihu: 30-80 mm
-Nastavení pracovní výšky: centrálně, 6 poloh
-ot./min: 2 600
-Hmotnost cca v kg: 219
-Počet válců: 1


Zajišťujeme servis, dopravu (dle dohody), montáž, garanční prohlídky a jiné služby dle přání zákazníka.
Skladem

49990,- Kč s DPH   ks