Výběr podle značky:

Doporučujeme

Bubnová sekačka DS-521BIS AGATHA

Bubnová sekačka DS-521BIS AGATHA

NOVINKA 2017 První bubnová sekačka s elektrostartem Bubnová sekačka DS-521Bis je nejvyšším modelem řady AGATHA.

23990,- Kč Detail


AUTOBATERIE
Charakteristika autobaterií Starline Dlouhá životnost. Vysoký startovací výkon. Bezúdržbové provedení. 3 roky ZÁRUKA. K cenám těchto autobaterií je nutno připočíst vratnou zálohu 200,- Kč včetně DPH. Též v nabídce autobaterie VARTA


Servis,doprava, montáž
K celé zahradní technice zajišťujeme servis, dopravu (dle dohody), montáž, garanční prohlídky a jiné služby dle přání zákazníka.

9. března 2017
ZÁRUČNÍ SERVIS
Zajišťujeme záruční servis STIGA A VEGA

Hlavní kategorie » Zahradní technika » Tlakové myčky

VeGA GT 1602

Tlakové myčky VeGA GT jsou vysoce kvalitní a spolehlivé čističe určené pro domácí použití.

Vysokotlaké čističe mají výrazně vyšší čisticí sílu než které dosáhnete při použití běžné zahradní hadice. Vysokotlaká čerpadla dosahují maximálního tlaku vody až 150 bar (dle modelu).

Vysokotlaké čističe VeGA jsou určeny pro mytí hrubých a těžko odstranitelných nečistot, k čištění povrchů a ploch ze dřeva, plastu, kovu či kamene. Hlavní uplatnění tedy tyto tlakové myčky naleznou při mytí automobilů, údržbě jízdních kol, čištění zahradního nářadí, čištění chodníků a teras, ale i při jiných aktivitách a pracích.

Při použití tlakové hadice se vysokotlakou tryskou dosahují tlakové myčky VeGA vysokého čistícího účinku, s použitím čistících prostředků se čistící účinek ještě zvyšuje. Tlakové myčky VeGA jsou tedy ideálním pomocníkem při každodenní údržbě a dalších činnostech především okolo rodinných domů, chat či chalup.

Příkon: 1800W
Max. tlak: 135 bar
Provozní tlak: 100 bar
Výkon: 360 l/hod
Hmotnost: 12.8kg
Čerpadlo z hliníkové slitiny: ANO
Tlaková vodní hadice: ANO
Tlaková pistole : ANO
Nádržka na čistící prostředky: ANO

Skladem

2590,- Kč s DPH   ks