Výběr podle značky:

Doporučujeme

štípačka na dřevo HSP-400/10

štípačka na dřevo HSP-400/10

Příkon 3800 W / 400V Max. tlačná síla pístu 10 t Max. průměr polena 400 mm Max. délka polena 1 350/890/630 mm

15990,- Kč Detail


AUTOBATERIE
Charakteristika autobaterií Starline Dlouhá životnost. Vysoký startovací výkon. Bezúdržbové provedení. 3 roky ZÁRUKA. K cenám těchto autobaterií je nutno připočíst vratnou zálohu 200,- Kč včetně DPH. Též v nabídce autobaterie VARTA


Servis,doprava, montáž
K celé zahradní technice zajišťujeme servis, dopravu (dle dohody), montáž, garanční prohlídky a jiné služby dle přání zákazníka.

9. března 2017
ZÁRUČNÍ SERVIS
Zajišťujeme záruční servis STIGA A VEGA

Hlavní kategorie » Zahradní technika » Benzínové sekačky

VeGA 525 4SXH 6in1 - s pojezdem

Zahradní motorová sekačka VeGA 525 4SXH s pojezdem je letošní novinkou značky VeGA. Sekačka vyniká ve vyšší střední třídě sekaček svým kvalitním zpracováním, výbavou a stejně tak i designem. Motorová sekačka VeGA 525 4SXH je univerzální sekačka s vysokou kapacitou sekání a je určena na středně velké travnaté plochy. Zahradní sekačka VeGA je vybavena robustním ocelovým skeletem se záběrem sečení 51 cm.
Motorová sekačka VeGA 525 4SXH je poháněna čtyřtaktním motorem VeGA OHV o výkonu 5 Hp.
Velkou předností této sekačky je variabilnost použití 6 in 1, což znamená, že motorová sekačka VeGA 525 4SXH s pojezdem umí sbírat posečenou trávu do koše, mulčuje, a nebo může vyhazovat trávu bočním deflektorem i zadním deflektorem ven. Tyto poslední funkce se používají převážně na přerostlou trávu.

Další předností je možnost variabilní změny rychlosti sekačky díky níž můžete pohodlně nastavit rychlost sečení podle aktuálních sekacích podmínek. Rychlost motorové sekačky je možné regulovat v rozmezí 2,5 - 4,4 km/hod pomocí variátorové převodovky. Tento systém umožňuje nastavit 4x rychlosti pojezdu nezávisle na otáčkách motoru.
Velká zadní pojezdová kola i přední kola jsou uložena v oboustraných kuličkových ložiscích, centrální nastavení výšky sečení je u značky VeGA samozřejmostí.
Novinkou této série je použití pevnějšího materiálu z vysokojakostní oválné profilové oceli na konstrukci řidítek pro vyšší pevnost a torzní tuhost pro náročnou práci se strojem. Dvojité spojení madel pomocí dvou šroubů s křídlovou matkou jen podtrhuje masivnost provedení. Ovládací páky pojezdu a brzdy motoru jsou ergonomicky vytvarovány do pohodlných madel ve tvaru speciálních "kastliků", které výrazně zvyšují komfort obsluhy při sečení a zároveň snižují únavu. Ovládací panel je navržen s praktickým úložným prostorem a ideální dostupností ovládacích prvků pro obsluhu.Na sekačky VeGA se poskytuje prodloužená záruka 3 roky.

Technické parametry:


-Vlastní pojezd: ANO
-Motor: 5 PS, 4-takt OHV VeGA
-Výkon motoru: 3060 rpm, 4 PS
-Maximální výkon motoru: 3600 rpm, 5 PS
-Objem nádrže: 1.5 l
-Šířka sečení: 510 mm
-Nastavení výšky: 25-75mm, centrální
-Velikost kol přední: 205 mm
-Velikost kol zadní: 280 mm
-Objem koše: 70 l
-Ukazatel náplně koše: ANO
-Kuličková ložiska: ANO
-Podvozek: Kvalitní ocel
-Startování: Ruční, tahací startér
-Mulčování: ANO
-Výhoz bokem: ANO
-Zadní výhoz: ANO
-Pojezd: Variátorová 4x rychlostní převodovka
-Variabílní rychlost pojezdu: 4 rychlosti 2.5-4.4 km/hod
-Převodovka: Variátorová - 4 rychlosti
-Ovládací panel na rukojeti: ANO
-Hmotnost: 37 kg
-Záruka: 3 roky

Zajišťujeme servis, dopravu (dle dohody), montáž, garanční prohlídky a jiné by dle přáslužní zákazníka.

Skladem

8990,- Kč s DPH   ks