Výběr podle značky:

Doporučujeme

Zahradní traktor SOLO by AL-KO T 16-95.6 HD V2

Zahradní traktor SOLO by AL-KO T 16-95.6 HD V2

Vybaven dvěma válci pod kapotou je tento silák s výkonem 9,6 kW optimální do terénu se stoupáními a výtluky. Vedle sebe uspořádané pedály navíc nesmírně usnadňují práci – ještě pohodlnější je sečení s elektrickým vyprazdňováním koše, které lze na přání doplnit.

74990,- Kč Detail


AUTOBATERIE
Charakteristika autobaterií Starline Dlouhá životnost. Vysoký startovací výkon. Bezúdržbové provedení. 3 roky ZÁRUKA. K cenám těchto autobaterií je nutno připočíst vratnou zálohu 200,- Kč včetně DPH. Též v nabídce autobaterie VARTA


Servis,doprava, montáž
K celé zahradní technice zajišťujeme servis, dopravu (dle dohody), montáž, garanční prohlídky a jiné služby dle přání zákazníka.

9. března 2017
ZÁRUČNÍ SERVIS
Zajišťujeme záruční servis STIGA A VEGA

Firma Aleš Hrnčíř byla založena v roce 1991.Od té doby poskytuje svým klientům kvalitní obchodní a servisní služby v širokém spektru elektrospotřebičů, spotřební elektroniky  a elektropříslušenství. Portfolio nabídky bylo rozšířeno o velký výběr v prodeji zahradní techniky a ručního elektro nářadí, dále specializovaný prodej autodílů, náhradních dílů, autopříslušenství  pro všechny typy vozidel. Nově otevřen PNEUSERVIS. Zajišťujeme záruční i pozáruční servis na zahradní techniku značek Stiga a Vega záruční u ostatních značek pouze pozáruční servis.

 

www.hrncirhronov.cz