Výběr podle značky:

Doporučujeme

AL-KO Easy Crush LH 2800

AL-KO Easy Crush LH 2800

AL-KO Easy Crush 2800 LH Silné řezací ústrojí. Extra velký plnící trychtýř s patentovaným válcovým vtahováním. Stabilní konstrukce s XL koly. Velký, integrovaný zachytávací koš.

5990,- Kč Detail


AUTOBATERIE
Charakteristika autobaterií Starline Dlouhá životnost. Vysoký startovací výkon. Bezúdržbové provedení. 3 roky ZÁRUKA. K cenám těchto autobaterií je nutno připočíst vratnou zálohu 200,- Kč včetně DPH. Též v nabídce autobaterie VARTA


Servis,doprava, montáž
K celé zahradní technice zajišťujeme servis, dopravu (dle dohody), montáž, garanční prohlídky a jiné služby dle přání zákazníka.

9. března 2017
ZÁRUČNÍ SERVIS
Zajišťujeme záruční servis STIGA A VEGA

Hlavní kategorie » Zahradní technika » Benzínové sekačky

Benzínová sekačka AL-KO Highline 51.6 SP-B Plus

Moderní a komfortní, tak se prezentuje benzínová rotační sekačka 51.6 SP-B PLUS Highline od firmy AL-KO. Vyvinuta v Německu a vyrobena v Rakousku nabízí tato sekačka nejvyšší kvalitu. Díky modernímu designu se neztratí v žádné zahradě. Díky kvalitním komponentům a použitým materiálům je zaručena dlouhá životnost sekačky. Se sekačkou řady „Highline" se stane sečení trávy radostí.
S šířkou záběru 51 cm se 51.6 SB-B PLUS Highline postará bez problémů o efektivní posečení i velkých travnatých ploch - až do velikosti ca 1800 m². Pomocí centrálního nastavení výšky sečení jednoduše jednou pákou nastavíte výšku v rozsahu 30 - 80 mm. Benzínový motor značky Briggs&Stratton o výkonu 2,4 KW nabízí mimořádně vysokou účinnost, která se projeví vyšším výkonem a nižší spotřebou paliva. Spolu s velkými XL koly se postará o bezproblémové a pohodlné posečení Vaší zahrady. Díky funkci 4v1 umí tato sekačka kromě posečení a sběru do koše také mulčování a boční výhoz. Komfort obsluhy dále zvyšují ergonomicky tvarované madlo a jednorychlostní pohon kol. O efektivní naplnění koše se postará extra vysoký vyhazovací otvor sekačky s technologií MaxAirflow spolu s velkým sběrným košem o objemu 70 l s ukazatelem stavu naplnění. Díky optimálnímu naplnění koše je jeho kapacita plně využita a tím je třeba méně často zastavovat práci kvůli jeho vyprázdnění.

Technické parametry:

-Produktová řada: Highline
-Vyrobeno v: Rakousko
-Zdroj pohonu: benzín
-Obsah sběrného koše v litrech: 70
-Funkce: 4inOnefunction
-Funkce: Sečení, Sbírání, Mulčování, Boční vyhazování
-Zdvihový objem v ccm: 163
-Výkon kW: 2,4
-Tělo sekačky: ocelový plech
-Motor: B&S Series 650 Exi
-Pohon kol: jednorychlostní
-Pohon kol: Pohon kol
-Ø Kol: 200/280 mm
-Kola s kuličkovými ložisky: ano
-Pro travní plochy do(v m²): 1 800
-Pracovní šířka v cm: 51
-Výška střihu: 30-80 mm
-Nastavení pracovní výšky: centrálně, 7 poloh
-Hmotnost cca v kg: 35

Zajišťujeme servis, dopravu (dle dohody), montáž, garanční prohlídky a jiné služby dle přání zákazníka.

Skladem

10990,- Kč s DPH   ks