Výběr podle značky:

Doporučujeme

VeGA GT 1802

VeGA GT 1802

Tlakové myčky VeGA GT jsou vysoce kvalitní a spolehlivé čističe určené pro domácí použití.Vysokotlaké čističe mají výrazně vyšší čisticí sílu než které dosáhnete při použití běžné zahradní hadice. Vysokotlaká čerpadla dosahují maximálního tlaku vody až 150 bar (dle modelu).

1690,- Kč Detail


AUTOBATERIE
Charakteristika autobaterií Starline Dlouhá životnost. Vysoký startovací výkon. Bezúdržbové provedení. 3 roky ZÁRUKA. K cenám těchto autobaterií je nutno připočíst vratnou zálohu 200,- Kč včetně DPH. Též v nabídce autobaterie VARTA


Servis,doprava, montáž
K celé zahradní technice zajišťujeme servis, dopravu (dle dohody), montáž, garanční prohlídky a jiné služby dle přání zákazníka.

9. března 2017
ZÁRUČNÍ SERVIS
Zajišťujeme záruční servis STIGA A VEGA

Hlavní kategorie » Zahradní technika » Benzínové sekačky

Benzínová sekačka AL-KO Highline 46.9 SP-H

S šířkou záběru 46 cm se Highline 46.9 SP-H postará bez problémů o efektivní posečení středně velkých travnatých ploch - až do velikosti ca 1400 m². Pomocí centrálního nastavení výšky sečení jednoduše jednou pákou nastavíte výšku v rozsahu 30 - 80 mm. Moderní a spolehlivý benzínový motor značky HONDA o výkonu 2,7 KW s velkým točivým momentem činí z naší sekačky ideálního pomocníka pro Vaší zahradu. Díky funkci 3v1 nabízí tato sekačka kromě posečení a sběru do koše také mulčování. Komfort obsluhy dále zvyšují ergonomicky tvarované madlo a jednorychlostní pohon kol. O efektivní naplnění koše se postará extra vysoký vyhazovací otvor sekačky s technologií MaxAirflow spolu s velkým sběrným košem o objemu 70 l s ukazatelem stavu naplnění. Díky optimálnímu naplnění koše je jeho kapacita plně využita a tím je třeba méně často zastavovat práci kvůli jeho vyprázdnění.

Technické parametry:

-Produktová řada: Highline
-Obsah sběrného koše v litrech: 70
-Funkce: 3inOnefunction
-Funkce: Mulčování, Sbírání, Sečení
-Zdvihový objem v ccm: 145
-Výkon kW: 2,7
-Tělo sekačky: ocelový plech
-Výrobce motoru: Honda
-Pohon kol: jednorychlostní
-Ø Kol: 200/280
-Kola s kuličkovými ložisky: ano
-Pro travní plochy do(v m²): 1 400
-Pracovní šířka v cm: 46
-Výška střihu: 30-80 mm
-Nastavení pracovní výšky: centrálně, 7 poloh
-Hmotnost cca v kg: 35


Zajišťujeme servis, dopravu (dle dohody), montáž, garanční prohlídky a jiné služby dle přání zákazníka.

Skladem

11990,- Kč s DPH   ks