Výběr podle značky:

Doporučujeme

Zahradní elektrická sekačka AL-KO Silver 46.4 E Comfort 3 v 1

Zahradní elektrická sekačka AL-KO Silver 46.4 E Comfort 3 v 1

AL-KO Silver 46.4 E Comfort je pohodlná elektrická sekačka s 3inone funkcemi: sečení, sběr, mulčování.

6590,- Kč Detail


AUTOBATERIE
Charakteristika autobaterií Starline Dlouhá životnost. Vysoký startovací výkon. Bezúdržbové provedení. 3 roky ZÁRUKA. K cenám těchto autobaterií je nutno připočíst vratnou zálohu 200,- Kč včetně DPH. Též v nabídce autobaterie VARTA


Servis,doprava, montáž
K celé zahradní technice zajišťujeme servis, dopravu (dle dohody), montáž, garanční prohlídky a jiné služby dle přání zákazníka.

9. března 2017
ZÁRUČNÍ SERVIS
Zajišťujeme záruční servis STIGA A VEGA

Hlavní kategorie » Zahradní technika » Motorové kosy

Benzínová motorová kosa AL-KO BC 4125 II-S Comfort

Nezávislé sečení, kdekoliv si přejete: Motorová kosa AL-KO BC 4125 II-S Vás přesvědčí vynikajícími výsledky v osvědčené AL-KO kvalitě. Bez překážejících kabelů a bez omezení kapacitou akumulátoru odvede motorová kosa strunou šířky 41 cm nebo nožem o průměru 25 cm svojí práci v jakékoliv větší zahradě, na loukách a stráních, všude tam, kde nelze použít rotační sekačku a je požadován vysoký výkon.
Pro dlouhotrvající a neunavující práci je motorová kosa vybavena pohodlným a nastavitelným Bike-držadlem a systémem Tipp-Automatik, který zabezpečí snadné nastavení délky struny. Díky pohodlnému ramennímu popruhu s ochranou boků obsluhy je motorová kosa BC 4125 II-S i při delší práci pohodlná na nošení a poskytuje vysokou míru bezpečnosti.
Dalším plusovým bodem tohoto křovinořezu je dělitelná hřídel, která usnadňuje skladování a přenášení stroje.
Díky snadno startujícímu 2-taktnímu motoru nové generace o výkonu 0,9 kW získáte v této motorové kose výkonný vyžínač, jehož obsluha je velmi snadná a bezpečná a zvládne jí bez problémů i méně zkušený uživatel. S ním zvládnete sečení v jakýchkoliv podmínkách - velkou travnatou plochu, vysokou trávu nebo křoví.
Všestranný díky výměnému sekacímu ústrojí: strunová hlava s pracovní šířkou 41 cm lze snadno vyměnit za přiložený čtyřrohý nůž o průměru 25 cm. Ergonomicky tvarované Bike-držadlo, na kterém jsou umístěny všechny ovládací prvky a nastavitelný popruh zaručují efektivní práci a pohodlné ovládání křovinořezu, jak na velkých plochách, tak i při obsekávání zdí a plotů. Díky systému Tipp-Automatik snadno nastavíte optimální délku struny poklepem strunové hlavy o zem.
Nezávislý na výdrži akumulátoru nebo délce kabelu - výhoda na větších a odlehlých plochách.

Technické parametry:

-Pracovní šířka v cm: 42 cm struna / 25 cm nůž
-Zdroj pohonu: benzín
-Seřízení struny: automaticky poklepem
-Doplňková rukojeť výškově nastavitelná: ano
-Doplňková rukojeť: bike
-Tyč: hliníková / dělitelná
-Zdvihový objem v ccm: 32,6ccm
-Výkon kW: 0,9
-Motor: 2-Takt
-Popruh: včetně popruhu
-ot./min: 7 000
-Hmotnost cca v kg: 7,8

Skladem

3790,- Kč s DPH   ks