Výběr podle značky:

Doporučujeme

Nůž Al-ko Silver Comfort 51

Nůž Al-ko Silver Comfort 51

Nůž 51 cm ( mulčování + sečení + sběr ) obj.č. 118995

590,- Kč Detail


AUTOBATERIE
Charakteristika autobaterií Starline Dlouhá životnost. Vysoký startovací výkon. Bezúdržbové provedení. 3 roky ZÁRUKA. K cenám těchto autobaterií je nutno připočíst vratnou zálohu 200,- Kč včetně DPH. Též v nabídce autobaterie VARTA


Servis,doprava, montáž
K celé zahradní technice zajišťujeme servis, dopravu (dle dohody), montáž, garanční prohlídky a jiné služby dle přání zákazníka.

9. března 2017
ZÁRUČNÍ SERVIS
Zajišťujeme záruční servis STIGA A VEGA

Hlavní kategorie » Zahradní technika » Motorové kosy

Benzínová motorová kosa AL-KO BC 225 B

Nezávislé sečení, kdekoliv si přejete: Motorová kosa AL-KO BC 225 B Vás přesvědčí vynikajícími výsledky v osvědčené AL-KO kvalitě. Bez překážejících kabelů a bez omezení kapacitou akumulátoru odvede motorová kosa strunou šířky 41 cm nebo nožem o průměru 25 cm svojí svojí práci v jakékoliv větší zahradě, na loukách a stráních, všude tam, kde nelze použít rotační sekačku.
Nízká hmotnost, nastavitelné ergonomické držadlo typu Bike a komfortní systém seřízení délky struny Tipp-Automatik se postarají o bezpečné a snadné ovládání křovinořezu.
Díky snadno startujícímu 2-taktnímu motoru nové generace o výkonu 0,7 kW získáte v této motorové kose výkonný vyžínač, jehož obsluha je velmi snadná a bezpečná. S ním zvládnete sečení v jakýchkoliv podmínkách - velkou travnatou plochu, vysokou trávu nebo křoví.
Všestranný díky výměnému sekacímu ústrojí: strunová hlava s pracovní šířkou 41 cm lze snadno vyměnit za přiložený nůž o průměru 25 cm. Nízká hmotnost pouze 5,9 kg a snadné ovládání pomocí ergonomického měkčeného držadla zaručí efektivní a pohodlnou práci na travnatých plochách, stejně jako podél zdí nebo plotů. Díky systému Tipp-Automatik snadno nastavíte optimální délku struny poklepem strunové hlavy o zem.
Nezávislý na výdrži akumulátoru nebo délce kabelu - výhoda na větších a odlehlých plochách.
Pro Vaši bezpečnost: přestože je motorová kosa vybavena výkonným benzínovým motorem, díky ergonomické konstrukci, optimálnímu rozložení hmotnosti a pohodlnému uchycení pomocí popruhu je BC 225 B snadno ovladatelná i pro méně zkušeného uživatele.

Technické parametry:

-Pracovní šířka v cm: 41 cm / Messerblatt 25cm
-Zdroj pohonu: benzín
-Seřízení struny: TippAutomatik
-Tyč: Aluminium
-Zdvihový objem v ccm: 25
-Výkon kW: 0
-Motor: 2-Takt
-Popruh: Tragegurt mit Hüftschutz
-Hmotnost cca v kg: 5

Skladem

3390,- Kč s DPH   ks