Výběr podle značky:

Doporučujeme

Soft Touch 38 HM Comfort

Soft Touch 38 HM Comfort

Záběr 38 cm. Výška strniště 14 - 35 mm. Vřeteno 128 mm / 5 ocelových nožů. Technika sečení Bezdotyková. Plocha sečení 250 m2. Nastavení výšky střihu 4 polohy

1590,- Kč Detail


AUTOBATERIE
Charakteristika autobaterií Starline Dlouhá životnost. Vysoký startovací výkon. Bezúdržbové provedení. 3 roky ZÁRUKA. K cenám těchto autobaterií je nutno připočíst vratnou zálohu 200,- Kč včetně DPH. Též v nabídce autobaterie VARTA


Servis,doprava, montáž
K celé zahradní technice zajišťujeme servis, dopravu (dle dohody), montáž, garanční prohlídky a jiné služby dle přání zákazníka.

9. března 2017
ZÁRUČNÍ SERVIS
Zajišťujeme záruční servis STIGA A VEGA

Hlavní kategorie » Autodíly » Autobaterie

Akumulátor 100 Ah Startline

Autobaterie Starline 100Ah

Popis produktu:
353x175x190 PRAVÁ, s.p.800A
Autobaterie Starline pokrývají nejpoužívanější kapacity 40Ah –220 Ah především pro osobní, ale i pro užitkové a nákladní vozy. Autobaterie Starline využívají kalciové konstrukce (Ca/Ca) a jejich provoz je zcela bezúdržbový a ekologický. Při jejich výrobě jsou používány nejmodernější technologické postupy, proto vynikají i skvělými užitnými vlastnostmi.
ZÁRUKA 3 ROKY

INFORMACE O VÝROBCI

STARLINE
Značka Starline působí na českém trhu již 9. rokem a její obliba stále roste. Produkty Starline se vyznačují zejména příznivou cenou při zachování vysoké kvality zpracování, širokou nabídkou a vynikající dostupností. V současné době značka zahrnuje 33 sortimentních skupin, které pokrývají více než 90 % vozového parku ČR.
Pokud chcete více informací o dodavateli www.starline-parts.com


Skladem

2690,- Kč s DPH   ks